برنامه غذایی رایگان

حواسمان به کشاورزی شما هست ...

برنامه غذایی (برنامه کوددهی) برای ۵۰ نوع کشت مختلف، توسط تیم تخصصی تغذیه گیاهی دایان به رایگان نگارش می‌شود. این برنامه برای هر کشاورز بر اساس شرایط خودش نوشته می‌شود. از این بخش گیاه خودتان را انتخاب کنید.

پرسش و پاسخ کشاورزی

همه سوالاتی که در ذهن شما ایجاد می‌شود در این بخش وجود دارد. سوالات شما توسط کارشناسان دایان بررسی می‌شود و در صورت نیاز پاسخ شما به صورت تماس تلفنی داده خواهد شد. همچنین سوالات شما به صورت کتبی در معرض سایر کشاورزان نیز قرار می‌گیرد. کارشناسان تخصصی در حوزه های مختلف کشاورزی، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند. 

10794 1

مطالب آموزشی

با مطالب آموزشی دایان آگاهانه کشاورزی کنید. انواع آموزش ویدیویی و صوتی و انواع مقالات جامع آموزشی و کاربردی برای مزارع و باغات در این بخش در دسترس شما عزیزان است. برای دسترسی به صفحه اختصاصی خود، گیاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و برای افزایش آگاهی خود و اطرافیانتان زمان بگذارید.

هیئت علمی دایان

در پشت صحنه دایان افراد متخصص در حوزه‌های مختلف کشاورزی از جمله  فیزیولوژی گیاهی در علوم زراعت و باغبانی، بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، زیست شناسی، آفات و بیماری‌های گیاهی، علوم و تکنولوژی بذر و خاکشناسی فعالیت دارند. صداقت و سلامت در کار شاخصه اصلی تیم دایان است. به ما اعتماد کنید.

هیئت علمی
کارخانه 1

محصولات تولیدی دایان

محصولات تولیدی کارخانه دایان شامل کودهای زیستی و شیمیایی سوسپانسیون شده در این بخش مورد بررسی قرار گرفته است. ما از کارخانه دایان، مستقیما با کشاورزان در ارتباط هستیم. برای آشنایی بیشتر با محصولات تولیدی دایان به این بخش مراجعه کنید.