برنامه تغذیه اختصاصی باغات و مزارع

برای دریافت برنامه غذایی اختصاصی، از قسمت پایین پرسشنامه گیاه مورد نظر خود را بصورت آنلاین تکمیل کرده و برای ما ارسال کنید. 

چرا برنامه غذایی دایان؟

یکی از اهدافی که در شرکت دایان دنبال می‌شود ارائه برنامه‌های تغذیه‌ای اختصاصی و مدون برای انواع گیاهان باغی و زراعی است که با دریافت اطلاعاتی از وضعیت گیاه و منطقه شما این برنامه بصورت اختصاصی نوشته می‌شود. شرکت دایان با استفاده از داده‌ها و پرسشنامه‌‌هایی که تلفیقی از داده‌های فیزیولوژیک، موارد مربوط به آبیاری و خاکشناسی منطقه هستند سعی می‌کند با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا دقیق‌ترین و نزدیک‌ترین برنامه غذایی در منطقه را با بهترین شرایط برای شما بنویسد تا با کاهش هزینه‌ها و کاهش خسارت به گیاه با بالاترین درصد احتمال به بهترین شرایط تولید برسید.
نکته : کشاورزان عزیز اگر فکر می‌کنید هر کودی را با هر مقدار و هر اندازه و در هر مرحله استفاده کنید به عملکرد بالا خواهید رسید مسیر کاملا نادرستی را انتخاب کرده‌اید چرا که این کار به جز افزایش هزینه‌ها و وارد کردن خسارات جبران‌ناپذیر برای گیاه شما، نتیجه دیگری به دنبال نخواهد داشت.

نحوه ثبت درخواست، برای دریافت برنامه غذایی باغات و مزارع

لیست پرسشنامه‌ها برای دریافت برنامه غذایی اختصاصی برای انواع گیاهان زراعی و باغی

برای دریافت برنامه تغذیه‌ای اختصاصی برای باغ و مزرعه خود روی نام گیاه مورد نظر کلیک کنید.

گیاهان باغی

گیاهان زراعی

گیاهان زراعی

کشت‌های گلخانه‌ای

سوالات متداول در مورد برنامه تغذیه گیاهان باغی و زراعی دایان

اگر در مورد پرسشنامه‌ها و برنامه‌های غذایی سوالی داشتید از بخش زیر می‌توانید سوالات متداول کشاورزان در این زمینه را مطالعه بفرمایید.

بعد از تکمیل آنلاین پرسشنامه و ارسال اطلاعات گیاه خود، کارشناسان دایان برنامه غذایی اختصاصی و متناسب با گیاه شما را نوشته و تقدیمتان خواهند کرد.

بابت نگارش این برنامه غذایی و مشاوره هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. شما پرسشنامه مربوط به گیاه خود را پر می‌کنید تا کارشناسان دایان در اسرع وقت برنامه غذایی متناسب با باغ و یا مزرعه شما را نوشته و تقدیمتان کنند.

شرکت دانش‌بنیان خوشه‌پروران زیست‌فناور با برند دایان خدمتگزار کشاورز، خود تولید کننده انواع کود شیمیایی سوسپانسیون شده و کودهای زیستی (میکروبی) با بهترین کیفیت و تکنولوژی روز دنیاست که برنامه‌های غذایی خود را بر اساس کودهای تولیدی خود می‌نویسد اما اگر از قبل، کودهای دیگری خریداری کرده و در انبار خود دارید در پرسشنامه‌ها نوع و مقدار آنها را به همراه عکس از لیبل و آنالیز کود مربوطه برای ما بفرستید در صورتی که از کیفیت کافی برخوردار باشند برای کاهش هزینه‌ها و رعایت حقوق کشاورز یقینا کودهای شما را هم در برنامه لحاظ خواهیم کرد.

برنامه‌های غذایی دایان بصورت اختصاصی نوشته می‌شوند به این صورت که هزینه نهایی اجرای هر برنامه براساس توان مالی کشاورز، نوع کشت و پتانسیل تولید در منطقه متغیر خواهد بود.

دایان برای همه گیاهان باغی و زراعی برنامه غذایی اختصاصی می‌نویسد، در لیست پرسشنامه‌های این صفحه سعی شده گیاهانی درج شود که بیشتر مورد کشت و کار قرار می‌گیرند. اگر شما گیاه خاصی کشت می‌کنید و قصد دریافت برنامه غذایی اختصاصی دارید، اطلاعات خود را در ” پرسشنامه سایر گیاهان” وارد کنید.

بعد از اینکه برنامه غذایی شما آماده شد هم  از طریق پیامک، لینک دانلود و همچنین درصورتی که حساب تلگرام یا واتساپ داشتید فایل آماده برنامه غذایی در قالب فایل pdf برایتان ارسال خواهد شد.

یکی از اهداف دایان در زمینه کشاورزی ارائه خدمات رایگان و آگاه‌سازی کشاورزان است از این جهت پرسشنامه‌ها بصورت رایگان نوشته می‌شوند و بابت آنها هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود. بعد نگارش برنامه غذایی انتخاب با خود کشاورز است و می‌تواند کودهای برنامه غذایی را بصورت کامل و یا بخشی از آن را خریداری کند در غیر این صورت هیچ اجباری برای اینکار نیست.

خیر – تفاوت برنامه‌های غذایی دایان با سایر برنامه‌ها در اختصاصی بودن آنهاست. هر برنامه بصورت اختصاصی برای یک باغ یا مزرعه نوشته می‌شود.

برای دریافت راهنمایی بیشتر با شماره ۰۵۱۳۵۰۹۹۹۰۳ تماس حاصل فرمایید. کارشناسان دایان همه روزه به غیر از روزهای تعطیل در خدمت شما کشاورزان عزیز هستند.