فرم همکاری با دایان

نحوه همکاری به چه صورت است؟

در حال حاضر شرکت دایان بیش از ۳۰۰۰ کشاورز مستقیم دارد و سایت شرکت دایان نیز روزانه توسط ۱۴۰۰ نفر بازدید می‌شود. تمام این افراد و هزاران کشاورز جدیدی که بعدا وارد سایت اگرودایان خواهند شد، نیاز به مشاوره دارند.

برای حل مسائل کشاورزان، شرکت دایان فعالیت جدیدی به عنوان مشاوره تخصصی را برای کشاورزان فراهم کرده است. شما نیز به عنوان کارشناس متخصص یا کارشناس خبره در بخش کشاورزی میتوانید عضو تیم کارشناسی برای کشاورزان کل کشور باشید.

برای این منظور صفحه ای اختصاصی با نام و تخصص شما در سایت اگرودایان ایجاد می‌شود. این صفحه بستر فعالیت‌های شماست. همچنین در چند ماه آینده با رونمایی از اپلیکیشن اگرودایان، تمام کارشناسان سایت، میتوانند در اپلیکیشن اگرودایان نیز به روش‌های جدید فعالیت نمایند.

صفحه کارشناسان در سایت اگرودایان: https://expert.agrodayan.com

 

آیا این همکاری مخصوص کارشناسان متخصص است؟

خیر. این همکاری برای دو دسته از افراد است. دسته اول کارشناسان متخصص هستند که دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته کشاورزی باشند. دسته دوم افرادی که تحصیلات دانشگاهی مرتبط با کشاورزی نداشته ولی تجربه و مهارت بالایی در حوزه کشاورزی دارند. به این دسته از افراد در دایان، کارشناس خبره گفته می‌شود.

این فعالیت چه منافعی برای کارشناس دارد؟

منافع مالی

  1. ایجاد اشتغال پاره‌وقت که میتواند با افزایش فعالیت تبدیل به کار تمام وقت شود.
  2. کسب درآمد با معرفی کشاورزان به استفاده از برنامه غذایی ( ۵ % از خرید کشاورز) و خدمات کارشناسی به کشاورز (۱۰ % از خرید کشاورز) که جمعا ۱۵ % خواهد بود.

منافع غیرمالی

  1. محلی برای دیده شدن توانایی‌ها و پتانسیل‌های شما
  2. اتصال شما به کشاورزان کل کشور از طریق گوگل
  3. اتصال کشاورزان بازدیدکننده سایت اگرودایان به شما
  4. امکان تبدیل شدن شما به کارشناس اختصاصی دایان

 

توضیح مختصر در مورد صفحه کارشناس

در این صفحه، کارشناس تخصص خود را معرفی و مطالب علمی مورد نظر را بارگذاری خواهد کرد. همچنین، به ارائه خدمات آموزشی و کارشناسی رایگان و درست می پردازد. در این مسیر، کشاورز برای دریافت برنامه غذایی به پرسشنامه ها هدایت شده و برنامه غذایی اختصاصی از طرف تیم علمی و آموزشی دایان برای شخص نگارش می شود. تمام پشتیبانی‌ها بعد از دریافت برنامه غذایی توسط کشاورز، توسط تیم پشتیبانی دایان انجام می‌شود.

کارشناس میتواند فقط معرف برنامه غذایی باشد ( دریافت ۵ % از خرید کشاورز ) و یا خدمات دیگری شامل بازدید برای کشاورز، مشاوره تلفنی یا حضوری، پیگیری نحوه اجرای برنامه غذایی و … ( دریافت ۱۰ % از خرید کشاورز ) را برعهده بگیرد.

نمونه صفحه کارشناس: https://www.agrodayan.com/dr-oskoueian/

تکمیل فرم همکاری با دایان

دایان مفتخر به  طراحی بستری امن و هوشمند در حوزه کشاورزی است. شما نیز می توانید عضو تیم تخصصی کشاورزی و مشاوره باشید. با توجه به موقعیت و نیاز خود می توانید به صورت پاره وقت و تمام وقت در آن فعالیت کنید. کار در شبکه تخصصی مشاوره، ضمن حفظ شأن کارشناسی، معرفی شما و ایجاد درآمد، به بهبود ساختار کشاورزی ایران کمک خواهد کرد.

با کمک به کشاورز، افزایش راندمان تولید و حفظ عملکرد در مزارع، باغات و گلخانه، ما نیز در سفره تولید نقش داریم.

مرحله اول
فرم همکاری با دایان را از طریق دکمه زیر دریافت نمائید.

مرحله دوم
فرم دریافتی را به صورت دستنویس تکمیل کرده، امضاء کنید و اسکن یا تصویر آن را در بخش زیر آپلود نمائید.