برنامه غذایی باغات و مزارع

گیاه مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب نمائید

گیاهان باغی

گیاهان زراعی

گیاهان زراعی

کشت‌های گلخانه‌ای

چرا برنامه غذایی دایان؟

تعیین نوع کود، زمان مصرف، مقدار مصرف و روش مصرف کود با ما، اجرا با شما

انتخاب نوع کود، زمان، مقدار و روش مصرف کودها ۴ اصل تغذیه گیاهی هستند. در صورتی که هر کدام از اصول درست اجرا نشود نتیجه مطلوبی حاصل نخواهد شد. تیم تخصصی تغذیه گیاهی دایان با دانش و مهارت و با نگاه به برنامه‌های غذایی کشاورزان بزرگ، برای انواع گیاهان باغی و زراعی برنامه غذایی ارائه می‌دهد. برنامه‌های غذایی دایان با توجه به شرایط هر کشاورز به صورت اختصاصی برای خود کشاورز نگارش می‌شود. برای تکمیل اطلاعات باغ یا مزرعه خودتان، گیاه مورد نظر خود را از لیست زیر انتخاب کنید.

سوالات متداول در مورد برنامه غذایی گیاهان باغی و زراعی دایان

اگر در مورد برنامه‌های غذایی سوالی داشتید از بخش زیر می‌توانید سوالات متداول کشاورزان در این زمینه را مطالعه بفرمایید.

برنامه غذایی دایان به صورت اختصاصی برای خود کشاورز نوشته می‌شود. به طور مثال باغ سیب شما با باغ سیب یک کشاورز دیگر متفاوت است. این تفاوت می‌تواند مربوط به سن و نوع درختان و نوع آب و خاک و یا مربوط به امکانات موجود در باغ شما با سایر کشاورزان باشد. بنابراین شما اطلاعات باغ یا مزرعه خود را برای دایان میفرستید و دایان برای شما برنامه غذایی اختصاصی مینویسد.

نوع گیاه خود را انتخاب کنید. فرم پرسشنامه برای شما باز می‌شود. با صبر و حوصله شروع به تکمیل اطلاعات کنید. هر چه این اطلاعات دقیق‌تر باشد، برنامه غذایی که برای شما نگارش می‌شود نیز دقیق‌تر خواهد بود. پس از تکمیل پرسشنامه دکمه ارسال اطلاعات را بزنید. سپس منتظر باشید تا برنامه غذایی توسط تیم علمی دایان نوشته شده و تقدیم شما شود.

بابت نگارش این برنامه غذایی و مشاوره هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود.

شرکت دانش‌بنیان خوشه‌پروران زیست‌فناور با برند دایان، خود تولید کننده انواع کود شیمیایی سوسپانسیون شده و کودهای زیستی (میکروبی) است که برنامه‌های غذایی خود را بر اساس کودهای تولیدی خود می‌نویسد اما اگر از قبل، کودهای دیگری خریداری کرده و در انبار خود دارید در پرسشنامه‌ها نوع و مقدار آنها را به همراه عکس از لیبل و آنالیز کود مربوطه برای ما بفرستید در صورتی که از کیفیت کافی برخوردار باشند برای کاهش هزینه‌ها و رعایت حقوق کشاورز یقینا کودهای شما را هم در برنامه لحاظ خواهیم کرد.

دایان برای همه گیاهان باغی و زراعی برنامه غذایی می‌نویسد، در لیست پرسشنامه‌های این صفحه سعی شده گیاهانی درج شود که بیشتر مورد کشت و کار قرار می‌گیرند. اگر شما گیاه خاصی کشت می‌کنید و قصد دریافت برنامه غذایی دارید، اطلاعات خود را در ” پرسشنامه عمومی” وارد کنید.

یکی از اهداف دایان در زمینه کشاورزی ارائه خدمات رایگان و آگاه‌سازی کشاورزان است. بعد دریافت برنامه غذایی انتخاب با خود کشاورز است و می‌تواند کودهای برنامه غذایی را بصورت کامل و یا بخشی از آن را خریداری کند در غیر این صورت هیچ اجباری برای خرید نیست.

برای دریافت راهنمایی بیشتر با شماره ۰۵۱۳۴۶۹۳۳۳۳ تماس حاصل فرمایید. کارشناسان دایان همه روزه به غیر از روزهای تعطیل در خدمت شما کشاورزان عزیز هستند.