آموزش فعالیت در صفحه کارشناسان اگرودایان

سلام خدمت شما کارشناس محترم

از اینکه در این مرحله از همکاری با دایان هستید خرسندیم. زمانی که این مطلب را مطالعه میکنید، صفحه اختصاصی شما در وبسایت اگرودایان طراحی شده است. شما میتوانید طبق راهنمایی زیر، فعالیت خود را در صفحه شروع کرده و به جذب کشاورزان و کسب درآمد بپردازید.

قبل از هر توضیحی یکبار هدف از فعالیت شما در این صفحه را مرور کنیم تا با ذهنیت روشن‌تری فعالیت خود را شروع کنید.

  • بستر اینترنتی و بین المللی فعال برای ارائه خدمات کارشناسان به کشاورزان
  • ایجاد یک بستر امن برای کسب و افزایش سطح درآمد کارشناسان کشاورزی با حفظ شأن و جایگاه
  • معرفی کارشناسان دارای مهارت به عرصه بین الملل (کشاورزی برون مرزی)
  • آموزش و انتقال تجربه، دانش و مهارت های درست و علمی کارشناسان به کشاورزان ایرانی و خارجی

بخش‌های اصلی برای مدیریت صفحه

شما به عنوان کارشناس می توانید در صفحه اختصاصی خود ۲ بخش اصلی را مدیریت کنید.

بخش اول: درخواست برنامه غذایی

ce1f31bd84

نکته مهم: شروع همکاری کارشناس با کشاورز از این مسیر است و این بخش برای کارشناس منتج به کسب درآمد پایدار خواهد شد.

شرکت دایان به عنوان شرکت دانش بنیان و متخصص در زمینه تغذیه گیاهی دارای تیم تخصصی جهت نگارش برنامه غذایی اختصاصی برای کشاورزان است. هر کشاورز باید بسته به شرایط باغ و مزرعه، شرایط منطقه، شرایط آب و خاک و … برنامه غذایی اختصاصی خود را داشته باشد تا نتیجه عالی حاصل شود.

برای کسب این اطلاعات باید پرسشنامه کشت مورد نظر توسط کشاورز و یا کارشناس تکمیل شده و برای اگرودایان ارسال شود. تیم اگرودایان برنامه غذایی را نگارش کرده و برای کشاورز و کارشناس مسئول ارسال می‌کند. کارشناس میتواند برای اجرای درست برنامه غذایی توسط کشاورز با ایشان در ارتباط باشد. در تمام مراحل تیم اگرودایان پشتیبان علمی و فنی کارشناس است.

نکته: لینک‌های این بخش اختصاصی است. یعنی چه کشاورز از طریق جستجوی اینترنتی به این صفحه مراجعه کرده باشد و چه با معرفی کارشناس، به سایت مراجعه نموده و متقاضی برنامه غذایی باشد، منافع مالی برای کارشناس خواهد داشت. به دلیل اختصاصی بودن لینک‌ها این امر قابل بررسی و در دسترس است و نیازی به ذکر نام شما در پرسشنامه نیست.

بخش دوم: محتوای آموزشی

شامل: مطالب آموزشی، تجربه کشاورزان، ویدئوهای آموزشی و رزومه علمی کارشناس

43e0a6a6d9

یکی از مسیرهای حرفه ای که میتواند باعث افزایش تعداد کشاورزان هر کارشناس شود، جذب کشاورزان از گوگل است. هزاران کشاورز روزانه در بستر اینترنت به دنبال اطلاعات کشاورزی هستند و نیاز به خدمات دارند. شما میتوانید به عنوان یکی از خدمات دهنده‌های تخصصی باشید. اما برای جذب کشاورزان در بستر اینترنت نیاز به محتوای آموزشی است.

شما کارشناس محترم میتوانید با نگارش مطالب آموزشی، ضبط ویدئوهای آموزشی در حوزه تخصصی خود و بارگذاری آن در صفحه اختصاصی خودتان به راحتی به جذب کشاورزان بپردازید تا با شما ارتباط بگیرند. در این مسیر تیم فنی وبسایت اگرودایان برای افزایش بازدید کشاورزان از صفحه اختصاصیتان به شما کمک می‌کنند.

همچنین تجربه کشاورزانی را که با شما کار میکنند را در بخش مربوطه بارگذاری کرده تا کشاورزان جدید با اطمینان خاطر از مسیر شما به سمت درخواست برنامه غذایی هدایت شوند.

نحوه بارگذاری اطلاعات

برای بارگذاری هر اطلاعاتی باید وارد پنل مدیریتی خود شوید. از بالای صفحه سمت چپ وارد شوید!

Screenshot 20220309 094502

نام کاربری و رمزی که از طرف اگرودایان برای شما ارسال شده است را وارد کنید.

5d42f6a835

به پنل مدیریتی خودتان خوش آمدید!

Screenshot 2022 02 06 16 41 12 160 com

در این صفحه میتوانید محتوای آموزشی خود را شامل، مطالب آموزشی، ویدئو از تجربه کشاورزان با شما، ویدئوهای آموزشی، رزومه علمی و گالری تصاویری از خود را آپلود کنید. این فایل‌ها توسط تیم اگرودایان بررسی شده و پس از تایید در صفحه شخصی شما قابل نمایش خواهد بود.